SluchajSiebieTyToTy
Piękna,  Zdrowa

Zdrowe włosy od wewnątrz

Nakarm swoje włosy

Twoje włosy potrzebują odżywienia. Tak jak dbasz o odżywianie swojego organizmu od wewnątrz, dbasz o swoją skórę odpowiednio ją pielęgnując, tak samo, jeśli chcesz mieć mocne błyszczące włosy musisz zadbać o dostarczenie im odpowiednich wartości odżywczych. Być może masz świadomość, że dostępne na rynku znane marki komercyjne, zawierają mnóstwo silikonów, dlatego włosy wyglądają na zadbane, jednak nie odbudowują ich w rzeczywistości. To uzależnia nas od stosowania wspomnianych kosmetyków. Nasze włosy stają się gładkie i lśniące wyłącznie po użyciu kosmetyków z dużą dawką silikonów.

Aby Twoje włosy były zdrowe oraz naturalnie mocne i witalne, wystarczy, że je odżywisz. Może tym, co jesz, na co dzień?:)

Maska do włosów z awokado

Działa odżywczo, nawilża włosy, zamyka łuski włosów.

Składniki: 1 dojrzałe awokado, 3 łyżki oliwy z oliwek, kilka kropel soku z cytryny

Przekrój awokado, usuń pestkę (możesz ją zetrzeć na tarce i wykorzystać do peelingu do twarzy i ciała) i łyżeczką oddziel miąższ od skórki. W małej miseczce (najlepiej niezbyt głębokiej) zgnieć cały miąższ widelcem i dodaj oliwę. Całość wymieszaj. Możesz dodać kilka kropli świeżego soku z cytryny, nada to włosom dodatkowo blasku.

Nałóż równomiernie na całą długość włosów lub w przypadku bardzo długich, głównie na ich końce i potrzymaj kilka minut. Teraz masz idealny czas na pielęgnację ciała. Wypróbuj peeling z pestki awokado.

Po takiej kuracji Twoje włosy staną się miękkie, lekkie i lśniące:)