SluchajSiebieTyToTy
Świadoma,  ZK Warsztaty

Zapewnij sobie wyjątkowy Sylwester w tym roku!

Zapewnij sobie wyjątkowo kobiecy Sylwester w tym roku!

 

To Wydarzenie organizuję dla wszystkich kobiet w każdym wieku,

  • dla tych, które nie chcą kolejny raz znaleźć się na imprezie w klubie, gdzie tańczą same pary, a single płci męskiej nie są zainteresowani budowaniem relacji lub nie potrafią tańczyć inaczej niż obracać partnerkę kilkanaście razy przy jednej piosence
  • dla tych, które nie chcą iść na „domówkę” do znajomych, bo… może być nudno tak jak w zeszłym roku, lub pojawią się nieznane im wcześniej osoby, z którymi nigdy nie zdecydowałyby się spędzić tej wyjątkowej w roku imprezy!
  • dla tych, które nie chcą spędzić Sylwestra na siłę gdziekolwiek, aby go tylko spędzić…
  • dla tych, które nie chcą tych wszystkich rzeczy, ale nie chcą też zostać same w domu!

Stworzyłam to Wydarzenie dla Ciebie, byś mogła ten wyjątkowy wieczór spędzić inaczej. W kameralnej, życzliwej, serdecznej energii innych kobiet, poświęcając czas na odkrywanie nowej siebie, na kontemplacje odnośnie mijającego roku, na wizualizowanie przyszłości, na kreowanie wizji Nowego 2024 Roku, na taniec intuicyjny, a wszystko to w zgodzie ze Sobą i w czułym porozumieniu z innymi Kobietami.

Rozpocznij nowy Rok rozwojowo. Pobądź ze sobą, skontaktuj się ze swoją duszą, wsłuchaj się w Siebie i jednocześnie nie bądź sama, ale w energii niesamowitych kobiet.

Wspólnie, wszystkie, z ODWAGĄ zaplanujemy nasz wyjątkowy 2024 rok!

3 godziny starego roku poświęcimy na zobaczenie, co mamy za sobą, co się wydarzyło, następnie przyjrzymy się, z czym jesteśmy teraz, a po północy intuicyjnie wytańczymy wszystko, co zostawiamy za sobą z ogromną wdzięcznością i przejdziemy do kreacji nowego, wyjątkowego dla każdej z nas roku 2024!

Nie martw się, we wszystkim pomogą nam Karty Intuicji — nie będziesz musiała wszystkiego „wymyślać” sama.

Będą zdrowe przekąski na słono i na słodko, będzie też toast wzniesiony winem musującym, będą też pyszne ziołowe napary budujące nasze zdrowie od środka.

Byś mogła komfortowo dojechać z każdego miejsca w Warszawie i okolic, zaplanowałam dogodną lokalizację.

Wspaniała lokalizacja! Bogato oświetlone Krakowskie przedmieście a z okien studia widok na największą w Warszawie choinkę na Placu Zamkowym!

Yogovo Studio, Krakowskie Przedmieście 79, Warszawa gwarancją pięknego klimatu i pozytywnych wibracji — na co dzień odbywa się tam mnóstwo zajęć jogi, warsztatów czy sesji.

Będziemy w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Jeśli będziesz miała ochotę, możesz z nowo poznanymi bratnimi duszami już po wszystkim, wybrać się rozświetloną fajerwekami nocą na piękny już noworoczny spacer!

31.12.2023 w godzinach 21:00 – 01:00 (przedłużymy, jeżeli zajdzie potrzeba 😉

Dla naszego wspólnego komfortu liczba miejsc jest ograniczona, dlatego swojej rezerwacji dokonaj już dziś.

Twój udział zapewnisz sobie inwestując 333 zł

Chcesz o coś dopytać? Jestem dostępna na mailu kz.zatorska@gmail.com (w tytule wpisz hasło „sylwester w kobiecym kręgu”) lub zadzwoń do mnie pod numer 793 275 318.

Całkowity koszt udziału: 333 zł

W tytule przelewu podaj hasło Sylwester i Twoje Imię i Nazwisko (będziesz na liście gościń)

Nr konta: 20 1140 2004 0000 3502 8361 7476 w mBank — Katarzyna Zatorska

lub BLIK na telefon +48 793 275 318 (tytuł przelewu: Sylwester_Imię i Nazwisko)

Wiadomo, jak jest… Wszystko się może zdarzyć, dlatego jeżeli zmienisz plany na 3 dni przed Sylwestrem, gwarantuję Ci częściowy zwrot kosztów w kwocie 99 zł. Wystarczy, że o swojej rezygnacji poinformujesz mnie przed 29.12.23 do godz. 11:00.